AlternativE WorlD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The first BulGarian forum for Alternative Rock...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ohh.boje
Новаче...
Новаче...



Брой мнения : 37
Join date : 02.10.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 2:42 pm

Ако знете някоя яка песничка на Преслава моля пишете!!! lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
ahh.boje
Фенче...
Фенче...



Брой мнения : 105
Join date : 11.09.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 2:44 pm

pesen na preslavaa scratch scratch scratch NOVATA TI
0ba4e mislq 4e ak0 pi6em v tazi tema magi i 0stalalite admin4ata sh ni bannat sunny
Върнете се в началото Go down
ohh.boje
Новаче...
Новаче...



Брой мнения : 37
Join date : 02.10.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 2:47 pm

Imam predlojenie k1m Admin4etata-Kakvo 6te kajete da oreimenuvate foruma na Alternative-4alga...i nie 6te otdelim speciqlna tema za vas alternativ4etata.. Question Question Question
Върнете се в началото Go down
ahh.boje
Фенче...
Фенче...



Брой мнения : 105
Join date : 11.09.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 2:51 pm



t0va e na6iq HIMN cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
ohh.boje
Новаче...
Новаче...



Брой мнения : 37
Join date : 02.10.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 2:53 pm

AZIS-DAI MI LED...4uite q!!! lol! lol! lol!


Последната промяна е направена от ohh.boje на Пет Окт 03, 2008 3:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ahh.boje
Фенче...
Фенче...



Брой мнения : 105
Join date : 11.09.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 2:57 pm



t0va e na6iq ZAMESTNIK-HIMN
Върнете се в началото Go down
ahh.boje
Фенче...
Фенче...



Брой мнения : 105
Join date : 11.09.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 3:00 pm



QKA PESEN
Върнете се в началото Go down
ohh.boje
Новаче...
Новаче...



Брой мнения : 37
Join date : 02.10.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 3:12 pm

E sega za vsi4kiq tozi prinos k1m forum4eto nqma li da ni napravite admini????
Върнете се в началото Go down
ohh.boje
Новаче...
Новаче...



Брой мнения : 37
Join date : 02.10.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 3:18 pm

Magi ako o6te si zaribena po Ustata pone ne istrivai videoto na ahh.boje!!! Basketball Basketball Basketball Basketball
Върнете се в началото Go down
ahh.boje
Фенче...
Фенче...



Брой мнения : 105
Join date : 11.09.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 3:19 pm

l0gi4no e 4e nem0je ak0 ni napravqt admini nqma da ima p0trebiteli v1v f0ruma a sh ima sam0 admini
NEMOJE TAKA
Върнете се в началото Go down
ohh.boje
Новаче...
Новаче...



Брой мнения : 37
Join date : 02.10.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 3:22 pm

da za tova ne bqh pomislil....V tak1v slu4ai othv1rlqm predlojenito si Sad Sad sunny sunny sunny
Върнете се в началото Go down
ahh.boje
Фенче...
Фенче...



Брой мнения : 105
Join date : 11.09.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 3:32 pm

не нека не оттегляме кандидатурите си ние д0ста д0принес0хме за ф0рума и нег0вото развитие (все пак ние сме единствените живи п0требители тук)
Върнете се в началото Go down
ahh.boje
Фенче...
Фенче...



Брой мнения : 105
Join date : 11.09.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 3:38 pm

м0ля админ4етата да не ни се връзват на глупостите защот0 ако те се присъединят към поп-фолк гилдията алтернативния рок ще остане без п04итатели а ние с ohh.boje не искаме това
Върнете се в началото Go down
ohh.boje
Новаче...
Новаче...



Брой мнения : 37
Join date : 02.10.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 3:41 pm

КОЙ СЕГА ДО ТЕБ ЗАСПИВА...
*************************************
ТРЯБВАШЕ ТОВА ДА СЪМ АЗ...
************************************
ТРЯБВАШЕ ДА СИ ПЛЕШИВА...
**********************************
КАК СЪСИПАХ ВСИЧКО МЕЖДУ НАС...
********************************
пОЗДРАв за Всички от форУмчетооооОО (мога да ги изброя на пръсти) (нищо лично) Laughing Laughing Laughing

Ааа като казах нищо лично се сетих за песента на Слави Трифонов-Нещо Лично!!!! cheers cheers cheers поздрав за админ4етата (всички във форума) lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
ohh.boje
Новаче...
Новаче...



Брой мнения : 37
Join date : 02.10.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 3:51 pm

ГАЛЕНА-НИЩО ОБЩО (класика)
********************************

Нямам нищо общо, нищо общо, с лошите момичета изобщо, аз съм безгрешна, не правя лоши неща!
Аз не съм скандална, не съм скандална. Не правя лоши неща с момчетата...о-о-о
Нямам нищо общо, нищо общо, не се съмнявай във това изобщо. Ти си ми втори, не се съмнявай във това! Не се съмнявай във това!

Е, да, супер се целувам - това от другия го знам.
Но всеки път когато с теб флиртувам, не виждаш ли как ме е срам.
Иде ми да се изчервя, като те докосвам, като ти шептя.
А някои даже се снимат така! Ужас!!! Само аз безгрешна съм!

Тя си е такава, и се възмущава от това, което често сама си позволява! (Безгрешна съм!) Грехът я привлича, нищо, че отрича. А да бъде лоша много, много обича!

Нямам нищо общо, нищо общо, с лошите момичета изобщо, аз съм безгрешна, не правя лоши неща!
Аз не съм скандална, не съм скандална. Не правя лоши неща с момчетата...о-о-о
Нямам нищо общо, нищо общо, не се съмнявай във това изобщо. Ти си ми втори, не се съмнявай във това! Не се съмнявай във това!

Come on baby!

Е, да теб не те кефи, че пак съм с късата пола, и сякаш моите секси релефи на всеки мъж казват "Ела!".
А съм си сериозна жена, просто днес умирам от горещина! А някои вечно разголват бедра! Ужас!!! Само аз безгрешна съм!

Дрешки символични, не, не, неприлични, просто е горещо. Не, не си мисли за друго нещо. Тя изобщо не обича да се разсъблича...ха-ха-ха
Ако й се вържеш си еба*и пича!

Нямам нищо общо, нищо общо, с лошите момичета изобщо, аз съм безгрешна, не правя лоши неща!
Аз не съм скандална, не съм скандална. Не правя лоши неща с момчетата...о-о-о
Нямам нищо общо, нищо общо, не се съмнявай във това изобщо. Ти си ми втори, не се съмнявай във това! Не се съмнявай във това! Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
ahh.boje
Фенче...
Фенче...



Брой мнения : 105
Join date : 11.09.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 6:50 pm

igraite na n0vata igra 4alga 4ever {} pls cheers
Върнете се в началото Go down
ahh.boje
Фенче...
Фенче...



Брой мнения : 105
Join date : 11.09.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyПет Окт 03, 2008 9:51 pm

ak0 ne sme nii f0ruma sh mree cheers
Върнете се в началото Go down
ahh.boje
Фенче...
Фенче...



Брой мнения : 105
Join date : 11.09.2008

Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! EmptyСъб Окт 04, 2008 8:47 am

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!   Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тук е мястото където поп-фолк слушателите могат да изразят мнението си!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AlternativE WorlD :: Други :: Препоръки, оплаквания, въпроси и важни съобщения...-
Идете на: